مدل دندانی قابل حمل دندانپزشکی

واحد دندانپزشکی قابل حمل دندانپزشکی دستگاه دندانپزشکی قابل حمل دارای تعدادی ابزار دست، بدن، ساختار کنترل، مسیر گاز و یک آبراه است و مشخص است که بدن شامل یک جعبه، یک پوشش جعبه، یک پانل، یک پشتیبانی متحرک و یک ساختار پایه، شکل ...
جزئیات محصول

مدل دندانه دار قابل حمل قابل حمل

واحد دندانپزشکی قابل حمل دارای تعدادی ابزار دست، بدن، ساختار کنترل، مسیر گاز و یک آبراه است و مشخص است که بدن شامل یک جعبه، یک پوشش جعبه، یک پانل، یک محفظه قابل حمل پشتیبانی و یک ساختار mandrel، قاب پانل شکل بر روی جعبه بدن مرتب شده و یک حفره حاوی با جعبه بدن تشکیل می شود؛ صندلی نگهدارنده دستی بر روی قاب پشتیبانی حرکت می کند، قاب پشتیبانی متحرک بر روی پنل قرار گرفته است؛ ساختار کنترل از یک شیر کاهش فشار، شیر و تعدادی از شیر کنترل های الکترو کنترل شده تشکیل شده است. یک پایان مسیر گاز با یک منبع گاز متصل شده است و با ورودی هوا هر دستگاه دستی از طریق یک شیر کاهش دریچه و هر شیر کنترل متناوب الکترونیکی کنترل شده متصل است؛ یک انتهای آبراه با یک منبع آب متصل شده است، شیر آب قطع شده با ورودی آب هر دستگاه دست نگه داشته شده است؛ دریچه گاز محرک به ترتیب در مسیر گاز در انتهای ورودی هر دریچه برش گاز الکترونیکی کنترل شده و مسیر آب در انتهای خروجی هر دریچه برش آب الکترونیکی کنترل شده قرار می گیرد.


مدل: BD-803

ولتاژ: 110 V / 60Hz، 220V / 50Hz

قدرت: 550 وات

جریان هوا: 130L / min

فشار: 0.8 Mpa

وزن خالص: 30 کیلوگرم

وزن ناخالص: 42 کیلوگرم

سر و صدا: 45 دسی بل

بسته بندی: 54 * 48 * 98 سانتی متر


Accessoiries استاندارد:

کمپرسور هوا Oilless 1 عدد

سه راه سرنگ 1 عدد

قطعه لوله با سرعت بالا لوله 1 عدد

کم سرعت دست لوله لوله 1

N2 Ulceronic Scaler 1pc

ساخته شده در واحد نور خورشیدی LED 1 عدد

سایز بزرگ (تنظیم) 1pc

بطری آب 1 عدد

بطری تخلیه 1P c

سیستم کنترل الکتریکی

کنترل پا ضد آب 1pc

چرخ با کیفیت بالا


گزینه ها:

صندلی دندانی قابل حمل با چراغ نورانی

قطعه دست سرعت بالا (استاندارد، LED یا فیبر نوری)

قطعه دست کم سرعت


ماشین آلات دندانپزشکی تجهیزات ضروری برای دندانپزشکی هستند. به غیر از انواع مختلف بیمارستان های دولتی و خصوصی، متخصصان دندانپزشکی بسیاری وجود دارند که کلینیک های دندانپزشکی خصوصی خود را برای جامعه فراهم کرده اند تا خدمات حرفه ای و انسانی را به جامعه ارائه دهند. عملکرد ماشین آلات متحرک دندانپزشکی بدون ماشین آلات جامع جامع برای دکتر به حومه شهر، و یا برای استفاده پزشکی برای دیدار با معاینه دندانپزشکی پایه و درمان ساده.


Hot Tags: مدل جدول قابل حمل دندانپزشکی واحد، چین، تولید کنندگان، کارخانه، در انبار
پرس و جو