واحد توربین دندان موبایل

دستگاه دندانپزشکی متحرک دندانپزشکی BD-402C دستگاه دندانپزشکی قابل حمل دندانپزشکی رمان، زیبا، کاملا کاربردی و به خوبی ساخته شده است. این دستگاه از کنترل کلی مدار الکترونیکی استفاده می کند، به راحتی کار می کند. نقش اصلی در همتایان داخلی و خارجی بازی کنید جریان 130L / MIN کمپرسور سر ...
جزئیات محصول

واحد توربین دندان موبایل  

واحد دندانپزشکی قابل حمل BD-402C یک وسیله دندانپزشکی رول، زیبا، کاملا کاربردی و به خوبی ساخته شده است. این دستگاه از کنترل کلی مدار الکترونیکی استفاده می کند، به راحتی کار می کند. نقش اصلی در همتایان داخلی و خارجی بازی کنید جریان 130L / MIN از کمپرسور سر به اطمینان حاصل شود که شما قدرت قوی در روند استفاده است. انتخاب آلیاژ آلومینیومی با کیفیت بالا (ضخیم) ساخته شده از جعبه قابل حمل جامد، زیبا، سبک وزن، تمام پیکربندی در یک جعبه جامد نصب شده است، آسان برای حمل و نقل و حمل.


مدل: BD-402 C

فشار خروجی: 110V / 60Hz، 220V / 50Hz

قدرت: 550 وات

سرعت RPM: 1400r / min

جریان هوا: 130L / min

فشار: 0.8 Mpa

سر و صدا: 40 دسی بل (A)

وزن: 24 کیلوگرم

ابعاد: 49 * 38 * 52 سانتی متر


لوازم جانبی استاندارد:

سرعت بالا دست لوله لوله 1 مجموعه

کم سرعت دست لوله لوله 1 مجموعه

سه راه سرنگ 1 مجموعه

کمپرسور هوا Oilless 1 مجموعه

بطری آب ضد زنگ و 1 تانک تهویه هوا

سیستم ساکشن 1 عدد

بطری تخلیه 1 عدد

کنترل پا 1 پیکسل


امکانات
1. ابتدا بررسی کنید که آیا بسته بندی یا خط برق آسیب دیده است، سپس جعبه را باز کنید، هر دکمه، فشار سنج، سرنگ سه طرفه، دست، پشتیبانی کامل را بررسی کنید. اگر هر گونه سوال لطفا با توزیع کنندگان یا تولید کنندگان محلی به طور مستقیم تماس بگیرید.
2. بطری آب پاک را اضافه کنید و آب مقطر اضافه کنید، سپس بطری آب پاک را به دستگاه بگذارید. نکته: آب مقطر را بر روی دستگاه نگذارید تا از نشت الکتریکی جلوگیری شود.
3. سوئیچ دور روی زمین را بیرون بکشید.
4. قدرت را روشن کنید، کمپرسور ساخته شده در هوا شروع به کار خواهد کرد. هنگامی که فشار مخزن به 0.8pp می رسد، کار متوقف می شود، واحد در حالت آماده به کار است.


آیتم های مرتبط

文字介绍1663.png


Hot Tags: واحد توربین دندان های موبایل، چین، تولید کنندگان، کارخانه، در انبار
پرس و جو