دندان سفید ماشین

دندان سفید ماشین
دندان سفید ماشین دندان سفید ابزار دندان پزشکی برای بیماران دچار دندان رنگ است. یکی از اصول این است که نور آبی با شدت شدید را با طول موج 480 تا 520 نانومتر از طریق دو لنز اپتیکی که بیش از ...
جزئیات محصول

دندان سفید ماشین

دندان سفید کننده ابزار ابزار دندانپزشکی برای بیماران دچار دندان رنگ است.


یکی از اصول، عبور نور آبی با شدت شدید با طول موج بین 480 تا 520 نانومتر از طریق دو لنز اپتیکی است که با بیش از 30 پوشش پوشش داده شده اند و برای حذف همه اشعه های مضر فرابنفش و اشعه مادون قرمز برای روشنایی سفید سفید خاص به دندانها اعمال می شود. در عامل، در کوتاه ترین زمان، عامل سفید کننده باعث می شود که عامل سفید کننده از طریق لوله دندانی و رنگدانه روی سطح و لایه عمیق دندان در طول سال ها به منظور تولید بازتوکس، رسوب می شود، به طوری که دندان به رنگ سفید قبل می رسد رنگ نشده است.


اصل دوم این است که اکثر یون های آزاد اکسیژن تجزیه می شوند و یون های اکسیژن به داخل دندان نفوذ می کنند و با مولکول های رنگدانه در دندان های رنگ شده ترکیب می شوند تا مولکول های رنگدانه را در ماده تجزیه می کنند و باعث تغییر رنگ دندان ها و سفید شدن دندان ها .


عملیات / دندان سفید کردن


تکنولوژی سفید کردن دندان سرد سرد کاملا بی خطر است. دمای پایین و نور سرد به طور کامل از ناراحتی ناشی از اعصاب دندان در طی دستکاری، داروهای هیدروفیل و فرآیند سفید کننده که لثه ها را لمس نمی کنند، از بین نمی رود و هیچ آسیبی به دندان ها و مینای دندان نمی رساند. دو لنز نوری که بیش از 30 بار پوشش داده شده اند، همه نور مادون قرمز و اشعه مادون قرمز مضر را جدا می کنند. متفاوت از دیگر منابع نور: بدون نیاز به اعمال کرم های ضد آفتاب در طول درمان، و آلرژی پوست مورد علاقه نیست. فرایند سفید کردن دندان سرد سرد 3 تا 8 دقیقه است و فرآیند سفید کردن حدود 30 تا 40 دقیقه است. اعمال مراقبت دندان را اعمال کنید.
از بین بردن عامل سفید کننده، یک لایه جدید از عامل سفید کننده اعمال کنید و برای مدت 8 دقیقه درخشش دهید. از داروهای خوراکی استفاده کنید و آب گرم را بشویید. آیا سفید کردن دندان موثر است؟ بیماران مبتلا به بیماری پریودنتال شدید. به طور کلی، تکنولوژی سفید کردن دندان سرد با نور باعث درد نمی شود. تعداد بسیار کمی از افراد بعد از درمان درد کمتری را تجربه خواهند کرد و عموما در عرض 24 ساعت کاهش می یابد. توصیه می شود برای جلوگیری از نوشیدنی های داغ یا سرد ظرف 24 ساعت پس از درمان.

بعد از درمان باید توجه داشته باشید / دندان سفید کننده ابزار


در عرض 24 ساعت پس از درمان، دندان ها به راحتی با مواد رنگی رنگ می شوند. آنها باید نوشیدن چای، قهوه، کولا، شراب قرمز، نوشیدنی های توت، خمیر دندان رنگی، دهانشویه، و غیره، و همچنین غذاهای تیره، ممنوع کنند و باید سیگار را بخورند.


Hot Tags: ماشین سفید سفید کننده دندان، چین، تولید کنندگان، کارخانه، در انبار
پرس و جو