چراغ سفید نور سفید سرد

چراغ سفید نور سفید سرد
چراغ روشنایی چراغ سرماخوردگی LED ابزار روشنایی چراغ قوه برای واحدهای و افراد مورد استفاده برای سفید کردن دندان در دندانپزشکی بیمارستان، کلینیک های دندانپزشکی، سالن های زیبایی و مدارس کاربرد دارد. مناسب برای درمان دندان های رنگارنگ زیر: 1. رنگدانه های رنگدانه خارجی (دود ...
جزئیات محصول

چراغ سرد نور ابزار سفید

ابزارهای سفید کننده لامپ فلورسنت برای واحدهای و افراد مورد استفاده برای سفید کردن دندان در دندانپزشکی بیمارستان، کلینیک های دندانپزشکی، سالن های زیبایی و مدارس کاربرد دارد.

مناسب برای درمان دندان های رنگارنگ زیر است:
1. رنگدانه های رنگدانه خارجی (لکه های دود، لکه های قهوه، لکه های چای و غیره)
2. دندانهای رنگدانه درونی، دندانهای تتراسایکلین متوسط، فلوروزیس دندانی؛
3. دندان زردرنگ؛
4. اغلب ناشناخته باعث دندان زرد و سیاه می شود.

فرآیند سفید کردن


1. قبل از شروع عملیات، دندانپزشک ابتدا یک معاینه دهانی انجام می دهد و با بیماران سفید پوست ارتباط برقرار می کند. افراد زیر سن 16 سال، زنان باردار و بیماران شدید پریودنتال برای چنین سفید شدن دندان مناسب نخواهند بود.


2. رنگ دندان ها را قبل از سفید کردن رنگ و مقایسه کنید.


3. ماسه های صیقل و مقدار کمی آب برای تنظیم سطح دندان ها برای یک درمان ساده. پس از درمان، اجازه دهید بیمار سطح دندان را شستشو دهد.


4. دهان بیمار را بگذارید تا مشخص شود که بیمار ناراحت کننده نیست.


5. تامپون خیس شده را در داخل لب قرار دهید، روغن مراقبت از لب را بپوشانید و بافت صورت را پوشش دهید.


6. ماده حفاظتی لومین را با لولهای با ضخامت حدود 2 تا 4 میلیمتر بپیچید و آن را به قسمت زیرین 0.5 میلی متر برسانید. بیماران سفید کننده و اپراتورها عینک ایمنی را پوشانده و لومن را با یک دستگاه نور خنثی محافظت می کنند


7. پراکسید هیدروژن و پودر سفید را به یک رب تبدیل کنید (توجه کنید که استفاده از قلم مو برای انتخاب ماده سفید کننده، چکه نمی کند و نباید بیش از حد ضخیم باشد).


8. عامل سفید کننده تنظیم شده را به سطح 16 یا بیشتر دندان که خشک شده اند، اعمال کنید و ضخامت آن حدود 2-3 میلی متر باشد.


9. لامپ چراغ لامپ را تنظیم کنید. سر لامپ باید به سطح دندان عمود بر 90 درجه باشد. توصیه می شود که یابنده فقط گونه را لمس کند. با توجه به نیاز به انتخاب زمان و حالت مناسب، دقیق
آماده شدن برای اشعه. (در جریان تابش، اگر بیمار به دندانهای حساس یا دردناک پاسخ دهد، باید سفیدپوستان متوقف شود.


10. توصیه می شود یک دوره درمان را برای 10 دقیقه یا 15 دقیقه تنظیم کنید. برای شروع اولین چرخه، دکمه START را فشار دهید. پس از پایان، دستگاه به طور خودکار متوقف خواهد شد، سپس از مکش قوی استفاده کنید
عامل سفید کننده دندان را از لوله خارج کنید. اگر شما نیاز به استفاده از توپ پنبه خشک برای پاک کردن عامل سفید کننده باقی مانده در دندان، در این زمان با آب شستشو نکنید.
توجه: در اینجا باید اشاره کرد که روش "مکیدن" با آب جوش نمی خورد. توجه داشته باشید که پس از جراحی نهایی، با آب شستشو نکنید. خود بیمار
با دهانشویه آن را تمیز کنید.
• تکرار مراحل 7 تا 10 برای دوره های دوم و سوم.
معمولا می توانید نتایج آشكاری را در 3 دوره ببینید.
• پس از سفید کردن کامل، عامل سفید کننده را از بین ببرید، رزین رنگ آمیزی و تامپون را به دقت بردارید، دهان و عینک را برداشته و دندان ها و دندان ها را با دهانشویه دهان شخصی خود بشویید.
• مقایسه رنگ های دندان سفید کامل را که می توانید بایگانی کنید.
"توجه: ممکن است تفاوت روش های عملکرد مارک های مختلف از عوامل سفید کننده باشد. لطفا به دستورالعمل های استفاده از عوامل سفید کننده برای روش های عملیاتی خاص مراجعه کنید."
پس از توجه به درمان:
• 2 تا 3 روز بعد از درمان از آنجا که عامل سفید کننده همیشه کار می کند، باید از نوشیدنی های رنگی یا غذا اجتناب کرد. (مانند دود، چای سیاه، قهوه، شراب، و غیره).
• در 24 ساعت اول پس از درمان، اگر دندان ها حساس باشند، نباید از نوشیدنی های سرد یا گرم استفاده کنید.
• ما 3 دوره درمان را برای رسیدن به بهترین نتیجه توصیه می کنیم. بهترین اثر.
• حتی اگر بیمار علائم کمی داشته باشد یا واکنشی جزئی به علت داروی خود داشته باشد، می تواند در عرض 1-2 روز از بین برود.


سفید کردن دستورالعمل های میزبانی میزبان


1: سوکت برق پلاگین سفید را به یک منبع برق مناسب وصل کنید و سوئیچ قدرت جعبه برق را روشن کنید. صفحه میزبان روشن می شود و آخرین بار نشان داده می شود که خاموش شده است.
پارامترهای قبلی


2: زمان نمایش داده شده با فشار دادن دکمه "زمان" فالش می زند. در این زمان، می توانید زمان را با فشار دادن دکمه UP (▲) پایین (▼) تنظیم کنید. هر بار که فشار دهید، 1 دقیقه افزایش یا کاهش می یابد.
زمان تنظیم 30 دقیقه است. شما می توانید زمان سفید کردن را با توجه به نیازهای خود تنظیم کنید. پس از تنظیم، دکمه "Time" را فشار دهید تا زمان تعیین شده تایید شود.


3: کلید "Power" را فشار دهید، مقدار قدرت خروجی فلش می شود. در این زمان، با تنظیم بالا (▲) پایین (▼) می توانید مقدار مورد نیاز را تنظیم کنید. هر فشار می تواند مقدار را افزایش یا کاهش دهد.
کمتر 10٪، خروجی برق از 40٪ تا 100٪ قدرت کامل خروجی اختیاری است، با توجه به نیاز به تنظیمات سفارشی و سپس دکمه Power را برای تعیین قدرت انتخاب شده فشار دهید.


4: دکمه "گروه A / B" را فشار دهید، انتخاب گروه لوله فلش می شود، سپس می توانید از بالا (▲) پایین (▼) برای تایید نیازهای خروجی خود استفاده کنید. وضعیت خروجی 3 است
گونه ها: A: خروجی گروه A تنها، B: خروجی گروه B تنها؛ AB: خروجی هر دو A و B. بعد از انتخاب وضعیت خروجی مورد نظر، دکمه A / B را برای تأیید دوباره فشار دهید.


5: دکمه "شروع / توقف" را فشار دهید، لوله خروجی روشن می شود، این بار دستگاه سفید کننده بر اساس شرایط مورد نیاز کار می کند، صفحه نمایش ساعت باقیمانده کار را نشان می دهد، اگر
سفید کننده متر به صورت خودکار بسته می شود زمانی که زمان منقضی شده است؛ اگر می خواهید نیمه راه را از طریق فرآیند سفید کردن متوقف کنید، دکمه Start / Stop را فشار دهید.
نکته: پس از متوقف کردن خروجی نور سفید، فن خنک کننده داخلی، عملیات را به مدت 1 دقیقه برای محافظت از ایمنی لوله چراغ و سیستم به تاخیر می اندازد).


6: دستگاه حفاظت از دما نیز در دستگاه سفید کننده ارائه می شود. هنگامی که دمای لوله آبی LED بیش از 60 درجه سانتیگراد است، دستگاه سفید کننده به طور خودکار کار خود را برای محافظت از امنیت سیستم متوقف می کند.
هشدارها و اقدامات احتیاطی:
1. به شدت ممنوع است که نور خروجی آبی رنگ سفید کننده به طور مستقیم به چشم مردم شلیک شود، در غیر این صورت چشم ها به طور جدی مجروح خواهند شد. هنگامی که دستگاه سفید کننده در حال کار است، بیمار و پزشک باید عینک محافظ را بپوشانند.
برای جلوگیری از آسیب نور آبی چشم.
2، موقعیت میزبان را تنظیم کنید، شما باید با یک دست، قطب دیگر را پشتیبانی کنید، و سپس به آرامی براکت را برای تنظیم میزبان در موقعیت مناسب برای جلوگیری از سفید شدن
در عین حال، مانع از حرکت سه پایه می شود.
3. دستگاه سفید کننده باید قبل از درمان ضد عفونی شود.
4، هر استفاده تکمیل شده، باید قدرت را به موقع خاموش کند، به شدت ممنوع است که یک برخورد سخت یا مایع و مانند آن با دستگاه سفید کننده تماس بگیرید.

جزئیات عکس:

Hot Tags: منجر سرد کننده نور سفید ابزار، چین، تولید کنندگان، کارخانه، در انبار
پرس و جو