ماشین آب مقطر

ماشین آب مقطر
آب آشامیدنی ماشین نام محصول: ماشین آب مقطر استفاده از محصول: ساخت آب مقطر بسته بندی محصول: کارتن ولتاژ: AC220V 50Hz قدرت: 750W تولید آب: 1L / h وزن محصول: 3.5kg اندازه حفره داخلی: 18X20mm ابعاد: 260X220X380 دستورالعمل برای استفاده: درجه حرارت...
جزئیات محصول

ماشین آب مقطر

نام محصول: دستگاه آب مقطر

استفاده از محصول: تولید آب مقطر
بسته بندی محصول: کارتن
ولتاژ: AC220V 50Hz
قدرت: 750 وات
تولید آب: 1L / ساعت
وزن محصول: 3.5kg
اندازه حفره داخلی: 18X20mm

ابعاد: 260X220X380


دستورالعمل استفاده: اتوکلاوهای با درجه حرارت بالا باید از آب مقطر به عنوان محیط کار استفاده کنند. حتی آب خالص دارای مواد معدنی مختلف است. تبخیر در دمای بالا می تواند مقیاس تولید کند. بعد از یک دوره زمانی، مقیاس باعث می شود دریچه های الکترونی به شدت از نشت و نشت بخار بخورند. این نیز خطوط لوله کوچک، سنسورهای فشار برای بستن و درجه حرارت را ایجاد می کند. شکست سنسور و غیره. علاوه بر این، در دستگاه های کوچک نگهدارنده در اتاق استریلیزه، مقیاس نفوذپذیری، لوله ها و یاطاقان کوچک را به راحتی مسدود می کند، عملکرد دستگاه را تضعیف می کند و بر زندگی عمر تاثیر می گذارد. این نشان می دهد که استفاده از آب مقطر بسیار مهم است. مواد شیمیایی سمی، خورنده، قابل اشتعال یا مواد منفجره را در طول ذخیره سازی مخلوط نکنید. محصولات باید در رطوبت نسبی هیچ بیش از 80٪، فشار جو 50KPa تا 106KPa، و رطوبت -40 ° C تا 55 ° C ذخیره شود.


نکته: هنگامی که دستگاه در حال استفاده نیست، سوئیچ قدرت را خاموش کرده و پریز برق را جدا کنید. هنگامی که برای مدت طولانی استفاده نمی شود، باید یک بار در ماه به مدت پنج دقیقه روشن شود.

Hot Tags: ماشین آب مقطر، چین، تولید کنندگان، کارخانه، در انبار
پرس و جو