ماشین آلات دندانپزشکی سونوگرافی

ماشین آلات دندانپزشکی سونوگرافی
دستگاه تمیز کننده اولتراسونیک می تواند تجهیزات پزشکی تمیز شده را از آسیب به حداکثر ممکن محافظت کند. این می تواند کاملا لکه های مختلف از ابزار جراحی و لوازم جانبی جراحی را تمیز کند، مشکل تمیز کردن دستی ناقص را از بین می برد و کارگران را از آلودگی و عفونت محافظت می کند. سوراخ عمیق، سوراخ کور و شیار غول پیکر از دستگاه پزشکی مناسب برای تمیز کردن هستند.
جزئیات محصول

دستگاه تمیز کردن دستگاه اولتراسونیک دندانپزشکی


تمیز کردن التراسونیک (تمیز کردن اولتراسونیک) استفاده از کاویتاسیون اولتراسونیک در مایع، شتاب و اثر جریان مستقیم بر روی مایع و خاک به طور مستقیم و غیر مستقیم است، به طوری که لایه خاک پخش می شود، امولسیون، پوست برای رسیدن به هدف تمیز کردن. در مورد پاک کننده های سونوگرافی که در حال حاضر استفاده می شود، کاویتاسیون و اثرات مستقیم جریان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

تاثیر عوامل تمیز کردن


تمیز کردن رسانه ها: تمیز کردن اولتراسونیک، به طور کلی دو نوع مواد تمیز کننده وجود دارد که حلال شیمیایی و مواد تمیز کننده آب هستند. عمل شیمایی مواد پاک کننده می تواند اثر تمیز کردن اولتراسونیک را تسریع کند. تمیز کردن التراسونیک یک عمل فیزیکی است و دو عملکرد برای تمیز کردن کامل و دقیق جسم ترکیب می شوند.


تراکم قدرت: چگالی قدرت اولتراسونیک بالاتر، اثر قوی کاویتیشن و سریع تر سرعت، اثر بخشی بهتر است. با این حال، برای اشیاء با سطح بسیار بالا، با استفاده از تمیز کردن چگالی با قدرت بالا برای مدت زمان طولانی، بر روی سطح جسم ایجاد می شود. شیمیایی و خوردگی.


فرکانس التراسونیک: مناسب برای شستشوی درشت، کثیف و شستشوی اولیه قطعات، و فرکانس بالا برای هدایت التراسونیک بالا، مناسب برای تمیز کردن شیء خوب است.


تمیز کردن دمای بالا: به طور کلی، اثر کاویتاسیون بهترین زمانی است که موج اولتراسونیک در 50 تا 60 درجه سانتیگراد باشد. بالاتر از درجه حرارت مواد تمیز کننده، اثر قابل توجهی دارد و دمای بالا ممکن است از بین برود. معمولا موج اولتراسونیک بیش از 85 درجه سانتیگراد است. ، اثر تمیز کردن بدتر شده است. بنابراین استفاده واقعی از تمیز کردن اولتراسونیک، با استفاده از دمای عملیاتی 50 ° C ~ 70 ° C.


ترکیب دستگاه تمیز کردن اولتراسونیک


دستگاه تمیز کردن اولتراسونیک شامل قطعات زیر است:

1) سیستم اولتراسوند: از جمله ژنراتور مبدل و التراسونیک.


(1) مبدل: این مبدل دارای خاصیت درجه حرارت بالا، مقاوم در برابر لرزش، چسب رزین بالا ویسکوزیته، با روش های ویژه ای برای اصلاح، بدون سقوط، و می تواند مقاومت در برابر درجه حرارت بالا از 100 درجه سانتی گراد به 150 درجه سانتی گراد است.


(2) ژنراتور التراسونیک: ژنراتور اولتراسونیک با قدرت بالا می تواند از الکترونیک قدرت IGBT فوق العاده صوتی تشکیل شده باشد. ژنراتور اولتراسونیک دارای مدار پیشرفته و ساختار کامل است که توسط سیستم کنترل یکپارچه حساس و قابل اعتماد تکمیل شده است. گوناگون ژنراتورهای اولتراسونیک می توانند به طور مستقل کار کنند و می توانند به صورت موازی در گروه ها برای تکمیل پروژه های بزرگ در زمینه تمیز کردن مورد استفاده قرار گیرند.


2) سیستم کنترل گرما و حرارت. بخاری ها معمولا از لوله های فولادی ضد زنگ ساخته می شوند و به اسیدها و پایه ها مقاوم هستند. هدف از گرمایش حرارت دادن عامل تمیز کردن برای افزایش اثر شستشوی ماشین لباسشویی است. کنترل درجه حرارت اتوماتیک می تواند در محدوده مناسب تنظیم شود.


3) تمیز کردن مخزن: مخزن تمیز کردن معمولا از فولاد ضد زنگ با جوشکاری قوس آرگون ساخته شده است. بدن تانک با پورت بازرسی حذف سرباره، لایه عایق عایق و غیره تهیه می شود تا اطمینان حاصل شود که سطح آب باید حداقل 200 میلی متر بالای جعبه مبدل باشد.


4) سیستم تصفیه تصفیه تصفیه. در این سیستم، یک فیلتر به صورت پویا برای فیلتر کردن راه حل حمام ارائه می شود تا پاکیزگی محلول حمام را حفظ کند. هنگامی که قطعه کار خارج از شیار است، مایع فیلتر شده از طریق لینک اسپری در قسمت بالای بدن مخزن، یک بار به صورت شسته می شود، به طوری که وقتی که قطعه کار از شیار خارج می شود، لکه های روغن روی سطح را از بین می برد برای جلوگیری از آلودگی مایع کانال بعدی.


5) سیستم نوار نقاله: با توجه به شکل، حجم، دسته و غیره از قطعه کار تمیز شده، حالت حمل و نقل و تصفیه اولتراسونیک پاک کننده را تعیین می کند.


6) اسپری سیستم شستشو: با توجه به سطح سطح کار قطعه کار، برخی از ماشین های شستشو با فرآیند شستشوی دوش مجهز شده و تمیز کردن و تمیز کردن التراسونیک و تمیز کردن اسپری به طور زیستی ترکیب می شوند.


7) سیستم خشک کردن: با توجه به شرایط کار قطعه تمیز، برخی از دستگاه های تمیز با سیستم خشک کردن مجهز شده اند. سیستم خشک کردن عمدتا توسط بخاری ها، فن ها و نازل های هوا کنترل می شود.Hot Tags: دستگاه تمیز کردن دستگاه اولتراسونیک دندان، چین، تولید کنندگان، کارخانه، در انبار
پرس و جو