تجهیزات دندانپزشکی Diamond Burs

تجهیزات دندانپزشکی Diamond Burs
تجهیزات دندانپزشکی الماس خاردار شاخه به یک فولاد تنگستن و یک قطعه الماس تقسیم شده و دندانپزشک عمدتا از یک الماس استفاده می کند. سرهای برشی چرخدار دارای دانه های الماسی کوچک هستند که به قسمت خارجی بیرونی مته متصل هستند. این دانه های خوروند تحت تعر ...
جزئیات محصول

تجهیزات الماس تجهیزات دندان پزشکی


گردن به یک تکه فلزی تنگستن و الماس تقسیم می شود و دندانپزشک اغلب از یک الماس استفاده می کند. سرهای برشی چرخدار دارای دانه های الماسی کوچک هستند که به قسمت خارجی بیرونی مته متصل هستند. این دانه های کورندوم تحت آسیاب زدگی، تخلیه زدایی، پراکندگی و تمیزکاری قرار گرفته و از نظر شدت و مقاومت در برابر سایش عالی بوده اند. در هنگام استفاده از Emery Burs تدریجا کاهش می یابد و معمولا عمر انبار هنگامی پایان می یابد که سنگ سنباده نصف می شود.


جوش فولاد تنگستن به فولاد تنگستن و فولاد تنگستن جوش داده شده تقسیم شده است. کوره دندان Xu Yao ساخته شده از فولاد تنگستن یکپارچه، concentricity بالا، بدون نوبت U، بدون اعوجاج پردازش؛ بدون ضرب و شتم، تیز و پایدار، برش دقت. بولز فولاد تنگستن جایگزین الماس بوران است و انتخاب دندانپزشک است.


بسیاری از سرپایی های دندانی، تحرک زیاد، میزان مصرف بالای بافت و میزان گردش خون وجود دارد. بنابراین، چگونگی جلوگیری از ابتلا به عفونت مجدد، یکی از مطالب مهم مراقبت های دندان پزشکی است. دو روش اصلی برای ایجاد عفونت متقاطع در روده های دندانی وجود دارد: یکی در تماس با بافت بزاق، خون و باقی مانده ها در سطح دهان در طی عمل جراحی است، و دیگری علت بوز است که در بافت در طول درمان باقی می ماند . میکروارگانیسم ها و غیره. پس چطور این کار را انجام می دهید؟ چگونه برای پاکسازی burs؟


اول، سطح بشکه مورد استفاده در مدت 30 دقیقه خیس شد. ضدعفونی کننده 2٪ گلوتالالدئید بود. پس از خیساندن، از مسواک کوچک استفاده کنید تا بخشی از بافت را از بین ببرد و آب تمیز را بشویید. تمیز کردن و ضد عفونی کردن بوران بسیار مهم است. از آنجایی که این امر به حفاظت از سلامت پزشکان و بیماران بستگی دارد و عفونت متقاطع را از بین می برد، تمیز کردن و ضد عفونی کردن حفره های دندانی بر پایه «یک فرد، یک دستگاه» برای دستگیره های دندانی استوار است. لازم است که "یک مرد و یک ظاهر خاص" را ارتقاء دهیم. توجه اکثر کارکنان پزشکی را به همراه داشت.
Hot Tags: تجهیزات الماس تجهیزات دندان پزشکی، چین، تولید کنندگان، کارخانه، در انبار
پرس و جو