ساخته شده از چراغ نور خالص واحد

ساخته شده از چراغ نور خالص واحد
ساخته شده از چراغ نور خالص واحد مدل CS 35 LED واحد نور خورشیدی CS 35 یک پلاگین شارژ دو منظوره استفاده از واحد نور خورشیدی است، با پوسته پوسته پوسته سفید محیط زیست. دارای 2 نوع صفحه نمایش دیجیتال معمولی و صفحه نمایش دیجیتال ultrawide صفحه LCD 5.W بالا چراغ برق. هنگامی که به طور کامل شارژ می شود، می توان آن را استفاده کرد ...
جزئیات محصول

واحد خنک کننده نور LED ساخته شده است

مدل CS 35


واحد تزریق نور چراغ سبز CS 35 واحد شستشوی دوگانه استفاده از واحد نور خورشیدی است که دارای پوسته پوسته پوسته سفید محیطی است. دارای 2 نوع است: صفحه نمایش دیجیتال معمولی و صفحه نمایش ال سی دی صفحه نمایش فوق العاده دیجیتال LCD 5.W LED با قدرت بالا. به طور مستقل استفاده می شود؛ می توان آن را نیز با پلاگین مورد استفاده قرار داد، زمانی که باتری کافی نیست. میزان قابل قبول فیبر نوری شیشه ای، قوی، فلش، 3 حالت با ثبات قوی، باتری لیتیوم با ظرفیت بالا، آماده به کار / خاموش شدن خودکار، هشدار باتری کم، مناسب برای تمام مارک های مواد رزین؛ مدت زمان آماده به کار 90 روز و یا بیشتر. یک بار با توجه به هر زمان کار 20 ثانیه شارژ می شود، آن را می توان به طور مداوم برای بیش از 130 بار استفاده می شود.


مشخصات:

منبع تغذیه: AC100V ~ 240V 50Hz-60Hz

ولتاژ باتری لیتیوم و ظرفیت: 4.2V 1500mAh

ولتاژ خروجی: اصلی DC 4.2V

درجه حرارت مناسب: 5 ~ 50 ℃

رطوبت نسبی: ≤80٪

زمان و عمق خیس شدن: 5s / 3mm

طول موج نور: 420 ~ 480 نانومتر

شدت نور: 1200 ~ 2000mw / cm2

وزن ناخالص: 1 کیلوگرم

اندازه: 300mmX200mmX90 mm


پس از سالها توسعه، دستگاه های فتوکپی که در حال حاضر در زمینه استفاده بالینی استفاده می شوند عمدتا شامل کوارتز تنگستن هالوژن (QTH)، LED (نور نوری)، پلاسما (PAC)، آرگون یون لیزر و دیگر دستگاه های نور نورد است.
Hot Tags: ساخته شده است به رهبری نور واحد درمان، چین، تولید کنندگان، کارخانه، در انبار
پرس و جو