Sonicare Essence Sonic Electric مسواک برقی قابل شارژ

Sonicare Essence Sonic Electric مسواک برقی قابل شارژ
اصل کار Sonicare Essence Sonic Electric مسواک برقی قابل شارژ 1. چگونه مسواک صوتی کار می کند چه موج صوتی است؟ امواج صوتی امواج مکانیکی هستند که در رسانه الاستیک پخش میشوند و فرکانس 20-2000 هرتز دارند و می توانند از طریق گوش انسانها شنیده شوند. کار ...
جزئیات محصول

Sonicare Essence Sonic Electric مسواک برقی قابل شارژ


اصل کار


1. چگونه مسواک صوتی کار می کند
موج صدا چیست؟ امواج صوتی امواج مکانیکی هستند که در رسانه الاستیک پخش میشوند و فرکانس 20-2000 هرتز دارند و می توانند از طریق گوش انسانها شنیده شوند.
اصل کار از مسواک صوتی: با تکیه بر حرکات با سرعت بالا موتور میکرو، سر مسواک به سرعت و به سرعت بالا میرود تا بتواند ارتعاشات مکانیکی ایجاد کند، یعنی تولید امواج صوتی.

مسواک صوتی دارای یک فرکانس لرزش مناسب 166-666 هرتز (10000 تا 37000 ضربان / دقیقه) است و فرکانس های مختلف مسواک صوتی به سطوح مختلف اثر تمیز کردن دندان می رسند. اثر تمیز کردن مسواک صوتی با فرکانس و دامنه موج صوتی متناسب است.


2. اصل تولید موج صدا
(1) ارتعاش فوق العاده از میکرو موتور با سرعت بالا:
این اصل شایع است و به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا حداکثر سرعت موتور 30،000 دور در دقیقه است و سرعت بالاتر بر زندگی موتور تاثیر می گذارد. دامنه و نویز تولید شده توسط ارتعاش موج صوتی بر اساس طراحی موتورها و مسواک های مختلف مشخصات متفاوت است. هیچ استدلالی مطلق وجود ندارد.
(2) اصل ارتعاش با فرکانس بالا موتور القایی مغناطیسی:
الکترومغناطیسی به علاوه لرزش دستگاه به عنوان یک منبع ارتعاش، اصل: پس از قدرت برای ایجاد یک میدان مغناطیسی دستگاه الکترومغناطیسی، دستگاه استارت معلق در وسط میدان مغناطیسی، تشکیل فرکانس ارتعاش فرکانس بالا، و سپس به مسواک از طریق شفت درایو

این اصل ارتعاش اصطکاک مکانیکی را در داخل موتور ایجاد نمی کند. ثبات قوی است و قدرت خروجی نسبتا بزرگ است. فرکانس موج آکوستیک تولید شده می تواند به 37000 بار در دقیقه برسد. فرکانس صوتی بالاتر، مشکل فنی فنی موتور است.
توابع مسواک Sonic
تمیز کردن دهان: سیستم نرم کننده تمیز کردن دندان منحصر به فرد، حذف هدف از مواد غذایی باقی مانده، سیستم پلاک.
لوازم آرایشی دندان: مراقبت های بهداشتی، حفاظت از یکپارچگی مینای دندان طبیعی و به دست آوردن کشش پودر لثه.
ماساژ لثه: تجربه ماساژ حرفه ای و ایمن برای لثه. ترویج میکروسیراسیون لثه، جلوگیری از آتروفی لثه، کاهش خونریزی آدامس و زخم دهان. دندان های گرم و سرد بدون سوزش هستند.

جنگل دندان: مسواک های صوتی به طور کامل باکتری ها را از دندان ها، لثه ها، پریودنتومی و زبان ها حذف می کند، و دهان تازه تر و تازه تر می شود.


مناسب برای جمعیت


1. کسانی که نفس بدی دارند: به خصوص کسانی که دارای شکاف دندانهای نسبتا بزرگ هستند، آنها می توانند به راحتی در دندان های خود دچار انسداد مواد غذایی شوند. اگر آنها در زمان تمیز نباشند، می توانند به راحتی پس از تخمیر به پلاک منجر شوند. مسواک صوتی می تواند به عمق شکاف دندان نفوذ کند و گوشه های دهان را بدون دردسر بگذارد. به این ترتیب، باقی مانده غذا و خاک نرم در دندان می تواند به موقع برداشته شود تا دندان ها و بوی دهان کاهش یابد.


2، خونریزی لثه: گینوییت احتمالا باعث ایجاد خونریزی لثه، استفاده اولیه از مسواک زخم پدیده خونریزی خواهد شد، از طریق مسواک صوتی برای تمیز کردن لثه، زخم به تدریج بهبود می یابد. بیماران مبتلا به ژنژیویت خفیف می توانند خونریزی را در عرض یک تا دو روز متوقف کنند.


3. بیماران مبتلا به حفره و پوسیدگی: مسواک های صوتی می توانند بقایای مواد غذایی، باکتری ها و دندان ها را در حفره ها کاملا تمیز کنند، به طوری که ممکن است دندان ها و بافت های پریودنتال به طور جزئی پاک شوند و باعث تحریک شوند. در عین حال، مسواک صوتی می تواند لثه ها را ماساژ دهد و گردش خون را در ناحیه درد افزایش دهد، به طوری که درد درد را کاهش دهد.


4، کاربردهای دستگاه ارتودنسی: دستگاه ثابت یا فعال، پیوست های آنها بیشتر است. به ویژه، بسیاری از لوازم مخصوص لوازم خانگی ثابت وجود دارد، غذاها به راحتی وارد می شوند، و مسواک زدن دستی معمول برای تمیز کردن دشوار است، و مسواک های صوتی را می توان به طور کامل تمیز، بدون ترک مرده.


5. ایمپلنت دندان در دهان: دندان ها ایمپلنت های دندانی کامل دهان هستند. شکاف مشخص بین دندان های ایمپلنت و لثه وجود دارد. این شکاف ها به احتمال زیاد پنهان کردن باکتری های مضر و باقی مانده های مواد غذایی است. در گذشته بیماران مجبور بودند به طور منظم برای آبیاری به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنند. مسواک صوتی را می توان هر روز خود را تمیز کرد، به طور موثر حفظ احتباس درازمدت ایمپلنت های دندانی.


6. افرادی که دندان مصنوعی در دهان خود دارند، بویژه آنهایی که ثابت هستند، نمی توانند برداشته شوند و تمیز شوند. با گذشت زمان فاصله بین لثه ها و پل ثابت افزایش می یابد. استفاده از مسواک صوتی می تواند به طور موثر برای تمیز کردن دهان کمک کند. .


7. برای افرادی که به طور منظم سیگار می کشند، چای می نوشند و قهوه می نوشند: سیگار معمولی می تواند سبب تار شدن توتون در سطوح دندانی و ایجاد دود شود. همچنین می تواند تارتار به نظر می رسد خطوط سیاه و سفید و حتی برخی از لکه های دود نفوذ به ساختار دندان است. حذف آسان نیست. چای و قهوه به راحتی دندان ها را می لرزاند. افرادی که طولانی مدت چای یا قهوه را می نوشند، به تدریج دندان های خود را تغییر خواهند داد. هر روز از مسواک صوتی استفاده می کند، حذف موثر سطح دندان رنگ آمیزی، دندان های خود را تمیز و طبیعی نگه می دارد، حتی اگر دوست دود، نوشیدن چای، نوشیدن قهوه، و همچنین به شما اجازه می دهد که بتوانید تصویر خوبی در محل کار یا زندگی خود داشته باشید، و سالم دهان.


محبوبیت


از آنجا که میزان محبوبیت مفاهیم بهداشت دهان و دندان در کشورهای مختلف در سراسر جهان متفاوت است و درجه توسعه اقتصادی متفاوت است، محبوبیت مسواک های صوتی بسیار متفاوت است. در کشورهای غربی مانند اروپا و ایالات متحده، با توجه به مفهوم بهداشت دهان و دغدغه های اقتصادی، محبوبیت مسواک های صوتی نسبتا بالا است. پس از مدت کوتاهی از چهار یا پنج سال، به میزان نفوذ 50 درصد رسیده است. در ژاپن، کره جنوبی، سنگاپور و سایر کشورهای توسعه یافته در آسیا، میزان نفوذ حدود 20 تا 30 درصد است. در مناطق اقتصادی عقب مانده، میزان نفوذ کم است.

Hot Tags: مسواک sonicare صوتی برق قابل شارژ، چین، تولید کنندگان، کارخانه، در انبار
پرس و جو