مسواک Sonicare Diamondclean

مسواک Sonicare Diamondclean
شارژ القایی USB، 30 ثانیه یادآوری، 2 دقیقه هوشمند، 22 روز زمان انتظار، IPX7 ضد آب
جزئیات محصول

مسواک صاف کننده Diamond

مهارت های خرید

ابتدا بررسی کنید که آیا اندازه قلم مو برقی مناسب است یا خیر. سرهای برشی برقی کودکان و بزرگسالان متفاوت هستند و سرهای برس با توجه به عادات شخصی، درجه باز شدن و اندازه دهان انتخاب می شوند. بر روی مسواک وجود دارد. بعضی از مردم دوست دارند سخت و نرم باشند. با توجه به ترجیح شخصی، سر قلم مو را انتخاب کنید.


سر مسواک برقی

Electric toothbrush head


2. تعداد چرخش مسواک در دقیقه و بیشتر تعداد چرخش، قوی تر قابلیت تمیز کردن. فرکانس ارتعاش مسواک برقی با سرعت بالا می تواند به 31000 ضربه در دقیقه برسد، اما قیمت آن نسبتا گران است. علاوه بر سرعت، همچنین انتخاب شدت، و چندین گزینه قدرت کمک به انتخاب بهترین شدت مسواک زدن.


3. انتخاب چند منظوره مسواک برقی. مسواک برقی نه تنها عملکرد تمیز کردن دندان است، بلکه همچنین برای درمان گنگی ویت، تسکین تورم و زمان مسواک زدن کمک می کند. راهنمایی برای اطلاعات بهداشت دهان و غیره. این که آیا این توابع مورد نیاز است یا نه، همچنین می تواند بر اساس نیازهای فردی انتخاب شود.


4. روش های شارژ، مسواک برقی مستقیم، شارژ باتری، مخلوط کردن و انواع دیگر. مسواک برقی بر اساس راحتی شارژ کردن در توالت انتخاب شده است. دندانپزشک توصیه می کند که هر بار مسواک زدن هر دقیقه 2 دقیقه به طور موثر برای پاک کردن باکتری های دهان به کار رود. مسواک زدن اتوماتیک، دستی و همکاری با استفاده از مسواک های برقی، تمیز کردن را به حداکثر می رساند.


5. مراحل مسواک برقی را انتخاب کنید
گام اول: مسواک برقی خوب یا مسواک معمولی
مرحله دوم: می توانید مسواک برقی جایگزین مسواک معمولی شود
مرحله 3: انواع مسواک های الکتریکی
مرحله 4: بهترین مواد با کیفیت برای مسواک برقی
مرحله 5: نام تجاری مسواک برقی مقرون به صرفه است

sonicare diamondclean toothbrush

Hot Tags: مسواک برقی الماس صورتی، چین، تولید کنندگان، کارخانه، در انبار
پرس و جو