مسواک الکتریکی هوشمند

مسواک الکتریکی هوشمند
مسواک برقی مسواک برقی هوشمند با استفاده از یک موتور با سرعت بالا به قلم مو سر چرخش و ارتعاش به تمیز کردن دندان. به عنوان مثال، بهترین دندانه BD - 5C ارتعاشی حدود ۴۰۰۰۰ ضربه در دقیقه، شل شدن پلاک های پنهان، چرخش حدود 8,800 بار در دقیقه، شل از بین بردن...
جزئیات محصول

مسواک الکتریکی هوشمند


انواع مسواک برقی موتور با سرعت بالا به قلم مو سر چرخش و ارتعاش به تمیز کردن دندان استفاده کنید. به عنوان مثال، بهترین دندانه BD - 5C حدود ۴۰۰۰۰ ضربه در دقیقه، تکان می خورد شل شدن پلاک های پنهان تبدیل حدود 8,800 بار در دقیقه, از بین بردن پلاک شل.


مسواک مافوق صوت با استفاده از انرژی مافوق صوت برای حذف عوامل بیماری زای پريودنتال و ناخالصی از اثر كاويتاسيون پریودنتال و محدوده تمیز کردن می تواند پوشش تمام نقاط منطقه پریودنتال. انرژی مافوق صوت از طریق موی سر قلم مو به سطح دندان ها و لثه ها منتقل می شود. یک سو چسبندگی پلاک تارتار، gravestones کوچک و دندان از بین بردن انگل رشد باکتری در کیسه های تضعیف شده و مکان های مخفی در سطوح دندان شل. انرژی مافوق صوت است که لمس لثه لثه ها و انتقال آنها را به سطح لثه ها نفوذ بیشتر به لثه ها. بعد در غشاء سلول آن تسریع گردش خون، سوخت و ساز بدن را ترویج، مهار التهاب خونریزی لثه و دندان و لثه ها جلوگیری از کاهش.


تعریف علمی: مسواک مسواک صوتی اشاره به فرکانس لرزش سر موی/قلم مو و فرکانس امواج صوتی همان است یا مشابه آن نیز مسواک لرزش امواج صوتی نامیده می شود. این به معنای واقعی کلمه به استفاده از "امواج صوتی" به قلم مو دندان اما حرکت سریع موی، که شبیه به فراوانی ارتعاشات صوتی، اثر تمیز کردن فوق العاده قوی است که در حدود 100 برابر بیشتر از متعارف ایجاد کرده است درک نشده است مسواک های دستی، اما همچنین فواید ماساژ لثه ها و دندان های سفید/شرکت. مسواک با بالاترین محتوای فن آوری تا کنون و تاثیر بهتر تمیز کردن و مراقبت های بهداشتی است.


Smart Electric ToothbrushHot Tags: مسواک الکتریکی هوشمند، چین، تولید کنندگان، کارخانه در انبار
پرس و جو