مسواک برقی بزرگسالان

مسواک برقی بزرگسالان
مسواک برقی بزرگسالان ویژگی های ساختاری سه راه برای حرکت دادن مسواک برقی وجود دارد: یک سر قلموی برای حرکت خطی مجزا است، دیگری برای حرکت روتاری است و همچنین مجموعه ای از مسواک های برقی با هر دو سر قلم مو وجود دارد. حصیری از ...
جزئیات محصول

مسواک برقی بزرگسالان


ویژگی های ساختاری

سه راه برای حرکت دادن مسواک برقی وجود دارد: یک سر قلموی برای حرکت خطی مجزا است، دیگری برای حرکت روتاری است، و همچنین مجموعه ای از مسواک های برقی با هر دو قلم مو وجود دارد. ارایش سر مسواک ساخته شده از الیاف پلاستیکی نرم است و سرهای مو به صورت کروی پردازش می شوند که به دندانها و لثه ها آسیب نمی رساند و اثر برس را تحت تاثیر قرار نمی دهد. نه تنها هر دندان می تواند تمیز شود، بلکه لثه ها نیز ماساژ داده می شود. کلید سوئیچ قوی و ضعیف در دسته مسواک وجود دارد که می تواند سرعت سر قلم را با توجه به نیازهای فرد انتخاب کند.
شش مزیت


توانایی 1.Clean

مسواک سنتی دشوار است به طور کامل پلاک را حذف و روش
مسواک زدن مناسب نیست، که تا حد زیادی اثر تمیز کردن مسواک زدن را کاهش می دهد. آزمایشات نشان می دهد که مسواک برقی 38٪ بیشتر از مسواک دستی تولید می کند و توانایی تمیز کردن آن به وسیله متخصصان دهان شناخته شده است.


احساس راحتی 2.Comfortable

اغلب روش های مسواک زدن نادرست باعث می شود که لثه های ما رنج می برند. لرزش جزئی ایجاد شده توسط چرخش با سرعت بالا مسواک برقی نه تنها باعث افزایش گردش خون دهان و دندان می شود، بلکه تاثیر ماساژ غیر منتظره ای بر بافت لثه ای دارد و این حس راحت را می توان بعد از تجربه شخصی شناخت.


احساسات 3.Fun
این امر نه تنها در مورد بسیاری از کودکان که مسواک زدن را دوست ندارند، بلکه در مورد بزرگسالان نیز صادق است. از آنجایی که مسواک برقی در حجم بسیار بزرگتر از مسواک های معمولی است، کار زیادی در ظاهر وجود دارد. تماشای "ماشین ورزشی" حرکت می کند جلو و عقب در مقابل دهان خود، مسواک زدن دندان خود را به طور طبیعی لذت می برد.


تخفیف 4.Reduce
هنگام استفاده از مسواک معمولی برای مسواک زدن دندان ها، شدت استفاده توسط کاربر کنترل می شود. گاهی اوقات سخت است از جلوگیری از مسواک زدن بیش از اندازه استفاده کنید، یا یک روش صیقل نادرست استفاده می شود که می تواند باعث آسیب به دندان و لثه شود. آزمایشات نشان می دهد که مسواک برقی می تواند شدت مسواک زدن حدود 60٪ را کاهش دهد، به طوری که فرکانس جینژیت و خونریزی آدامس به میزان 62٪ کاهش می یابد، به طوری که روند مسواک زدن بیشتر ایمن و موثر است.


5.Beautiful سفید
مسواک های الکتریکی می تواند به طور موثر لکه های دندان ناشی از نوشیدن چای، قهوه و شرایط بد دهان را کاهش داده و رنگ اصلی دندان ها را ترمیم کند. و این تنظیم اثر فوری نیست، اما با پیشرفت تدریجی روزانه هر روز، آن را به هیچ وجه آسیب نخواهد خورد.


6. آسان برای استفاده
هر کس روح و نیروی بیش از حد را قبل از اینکه بیدار بماند یا زمانی که صبح می کند، انرژی نداشته باشد. بنابراین، آنها نمی توانند زمان مسواک زدن و مشخص کردن حرکات مسواک را تضمین کنند. به طور طبیعی، اثرات بهداشتی دندان ها بسیار کاهش می یابد. مسواک برقی می تواند این مشکل را به خوبی حل کند. سر به طور خودکار چرخش قلم مو، با طراحی کلی آن ارگونومیک، مسواک مؤثر و مناسب را تضمین می کند. استفاده از آن بسیار آسان است، به راحتی دندان هایتان را تمیز می کند و عادت های خوب ما را پرورش می دهد.

电动牙刷5165主图5_副本.jpg
Hot Tags: مسواک برقی بالغ، چین، تولید کنندگان، کارخانه، در انبار
پرس و جو