واحد دندانپزشکی و صندلی

واحد دندانپزشکی و صندلی
واحد های دندانپزشکی و تعمیرات صندلی دندانپزشکی به دلیل استفاده از صندلی دندانپزشکی دندانپزشک برای درمان بیماران با تجهیزات لازم است. جمع آوری گاز، آب، برق در یکی از تجهیزات، تعمیر و نگهداری روزانه به طور مستقیم با طول عمر تجهیزات و تجهیزات مرتبط است ...
جزئیات محصول

واحد های دندانپزشکی و صندلی


نگهداری

به عنوان صندلی دندانپزشکی دندانپزشک برای درمان بیماران با تجهیزات لازم، استفاده بالا است. آیا جمع آوری گاز، آب، برق در یکی از تجهیزات، تعمیر و نگهداری روزانه به طور مستقیم با طول عمر تجهیزات و تجهیزات، نرخ خوبی همراه است، بنابراین کار تعمیر و نگهداری روزمره به ویژه مهم است.

1: نگهداری از تلفن همراه، یکی از اجزای مهم صندلی دندانپزشکی، در جریان استفاده از آن، به منظور جلوگیری از عفونت متقابل بین بیماران، تلفن های همراه نیز باید به صورت خودكار به منظور افزایش طول عمر از تلفن همراه، به ویژه توجه به نگهداری روزمره.

2: نگهداری واحد دندانپزشکی عمدتا گاز، تعمیر و نگهداری آبراهه، خاموش کردن کار هر روز باید خاموش شود، آب، برق، به ویژه قابل توجه است استفاده از سه اسلحه پس از گاز برای تخلیه لوله پایان، به طوری که به بلند خط لوله فشار بالا، آسان به پارگی پیری. به طور منظم فیلتر آب را با توجه به کیفیت آب محلی تمیز کنید و آب تمیز را به طور منظم بر روی شیر کاهش دهنده فشار فیلتر هوا تمیز کنید: به موقع دستگاه مکش قدرتمند و دستگاه ساکشن را تمیز کنید، و اغلب آب و خط لوله را تمیز کنید. همچنین مهم است که توجه داشته باشیم که فشار و فشار باید در محدوده مقررات قرار گیرد تا از فیلتر شدن و انفجار لوله اجتناب شود: چراغ های جراحی و تماشاگران نمی توانند به طور مرتب سوئیچ شوند، این کار عمر لامپ را کوتاه می کند.

3: نگهداری صندلی بیمار، اجزای انتقال باید به طور مرتب بررسی شوند، محل انتقال مکانیکی به روانکاری به طور منظم. انتقال الکتریکی هیدرولیکی به طور مرتب تانک کیفیت روغن و روغن را بررسی می کند، زمانی که روغن به اندازه کافی و کیفیت پایین و دوباره پر کردن و جایگزینی به موقع نیست. تسمه نقاله برای تنظیم کمربند الاستیک توجه کنید.

مدل: BD-702A

تجهیزات استاندارد

1. بالا دستی دستگیره لوله (4 سوراخ) - 2sets

2. دستگیره کم سرعت (4 سوراخ) - 1set

3. سینی ابزار کمپرسور با ترمز هوا - 1set

4. مخزن آب (فشار هوا) - 1set

5. سه سرنگ (آب سرد و گرم) - 1set

6. سوزش قدرت بالا و انشعاب بزاق - 1 بار برای هر کدام

7. نور عملیاتی - 1set

DC موتور 8.24V خاموش --- 1set

9. سیستم کنترل اتوماتیک Flush و Cup Spittoon - 1set

10. کنترل پا - 1set

نمایشگر اشعه ایکس 11.24V - 1set

12. دندانه دار مدفوع - 1set

13. Cuspidor سرامیک Immovable - 1set


رنگ برای گزینه:

BD-702A2428.png


Hot Tags: واحدهای دندانپزشکی و صندلی، چین، تولید کنندگان، کارخانه، در انبار
پرس و جو