کمپرسور هوا با کولر فلزی خاموش

کمپرسور هوا با کولر فلزی خاموش
کمپرسور با کابینت ساکت و خاموش مدل: BD-101 S ولتاژ: 110V ~ 240V، 50Hz / 60Hz قدرت: 3 / 4HP جریان هوا: 130 لیتر در دقیقه صوت: 42 dB (A) / 40 "تانک: 30L (رنگ اختیاری است) فشار: 8 بار خورش Piont: -40 ℃ NW: 65 کیلوگرم GW: 85 کیلوگرم ابعاد: 80CMx70CMx87CM * کمپرسور هوا خاموش Oilless ما ...
جزئیات محصول

یک کمپرسور با سکوت با یک کابینه ملاقات کرد


مدل: BD-101 S

ولتاژ: 110V ~ 240V، 50Hz / 60Hz

قدرت: 3 / 4HP

جریان هوا: 130 لیتر در دقیقه

نویز: 42 دسی بل (A) / 40 "

مخزن: 30L (رنگ اختیاری است)

فشار: 8 بار

خرس پیتون: -40 ℃

NW: 65 کیلوگرم

GW: 85 کیلوگرم

ابعاد: 80CMx70CMx87CM

* ما کمپرسور هوا خاموش Oilless استفاده از سوئیچ فشار بالا Condor و فوق العاده عالی رگولاتور و فیلتر هوا، محافظ بیش از حد حرارت اتوماتیک!


کمپرسور هوای خنثی بدون روغن، معمولا در مکان هایی مانند کیفیت آزمایشگاهی پزشکی و آزمایشگاهی بسیار بالا است، شرایط سر و صدای بسیار کم است. مزایای کم سر و صدا و بدون روغن به مردم اجازه می دهد تا عمیقا به پیشرفت سریع فن آوری کمپرسور هوا درک کنند، اما تکنولوژی تعمیر کمپرسور هوا خاموش بدون روغن، جهانی نیست، برای اینکه تا زمانی که ممکن است عمر خنک کننده روغن را افزایش دهد، کمپرسورهای هوای آزاد، هزینه های تعمیر کمپرسور هوا بدون خاموش بدون روغن را کاهش می دهد.


تعمیر و نگهداری کمپرسور بدون روغن بدون روغن:

1. تخلیه فاضلاب از مخزن گاز در زمان، توصیه می شود که یک هفته حداقل یک بار باشد.

2. کمپرسور هوا خاموش بدون روغن بدون هیچ ماده چرب، حاوی مواد روان کننده و مواد روان کننده ای نیست.

3. مطابق با کمپرسور هوا، ولتاژ، فرکانس، امتیاز بار کار، اثر بهتر و ایمن تر خواهد بود.

4. توجه به نگهداری روزمره. استفاده صحیح و تعمیر و نگهداری، می تواند عمر کمپرسور هوا را افزایش دهد، برای جلوگیری یا کاهش وقوع خرابی ها.

5. هنگامی که در حال استفاده نیست، عادت به قطع قدرت در زمان ایجاد کنید. هنگام حرکت کمپرسور هوا یا اتصال تجهیزات دیگر، برق باید قطع شود.

6. اطمینان حاصل کنید که عملیات محدوده فشار کارخانه را فشار دهید (حداکثر فشار کلی کارخانه به 8 بار تنظیم می شود، 8.8 بشکه ایمنی)، در غیر این صورت خطر انفجار مخزن گاز وجود خواهد داشت. (نیاز به فشار خاص، لطفا با کارخانه سفارشی تماس بگیرید).

7. توجه به ولتاژ منبع تغذیه و نام تجاری کمپرسور هوا توجه داشته باشید. هنگامی که ولتاژ منبع تغذیه بالاتر از ولتاژ قابل کاربرد کمپرسور هوا است، ممکن است صدمه شخصی و کمپرسور هوا آسیب برساند. هنگامی که ولتاژ منبع تغذیه پایین تر از ولتاژ قابل استفاده از کمپرسور هوا است، باعث شروع ضعیف و حتی موتور می شود.

8. لطفا به طور مرتب بررسی و جایگزین فیلتر ورودی، عملیات عمومی پس از 300 ساعت برای انجام چک، کاربر بسته به استفاده از تصمیم برای بررسی فرکانس. حفظ فیلترها و تمیز کردن، اکثر مشکلات را برطرف می کند و فیلترهای کثیف عملکرد کمپرسور و کمپرسور را کاهش می دهد.

9. باید با توجه به استفاده از فیلتر ها تمیز شود، بازرسی منظمی از لوازم جانبی، کابل، آسیب دیده بلافاصله جایگزین. دستگاه را تمیز، خشک و آزاد از روغن نگه دارید تا بتوانید عملکرد کامل آن را کامل کنید. کمپرسور هوا هنگامی که در حال استفاده نیست، باید در داخل مخزن گاز از هوا خارج شود، مخزن گاز را تخلیه کرده و در محیط خشک نگهداری شود.

10. استفاده صحیح از محیط زیست: کمپرسور هوا استفاده منظم از محیط در 5 ℃ ~ 40 ℃، باید در مکان های بدون مکان، مکان های مرطوب و تاریک، ذخیره سازی دقیق از گاز مایع قابل اشتعال و انفجاری و گرد و غبار قرار ندهید، بیشتر فرار محل کار گاز محیط زیست را حفظ کنید و از حوادث غیر ضروری جلوگیری کنید.


Hot Tags: کمپرسور هوا با کابینت فلزی خاموش، چین، تولید کنندگان، کارخانه، در انبار
پرس و جو