یک تا دو کمپرسور هواپیما دندانی

یک تا دو کمپرسور هواپیما دندانی
یکی از دو کمپرسور هوا دندان ویژگی ها: ※ عقیم سازی خشک: با توجه به نیازهای مختلف صنایع مختلف مطابق با الزامات مختلف فیلتر، برای اطمینان از استفاده از نتایج محور و ترویج رضایت مشتری. ※ اسپری زنگ زده: مخزن گاز زنگ داخلی، ضد باکتری
جزئیات محصول

یک تا دو کمپرسور هوا دندانی


امکانات:

※ استریلیزاسیون خشک: با توجه به نیازهای مختلف صنایع مختلف مطابق با الزامات مختلف فیلتر، برای اطمینان از استفاده از نتایج محور و ترویج رضایت مشتری.

※ زنگ زدگی: زنگ زنگ داخلی زنگ داخلی گاز، درمان ضد باکتری، منبع برای اطمینان از پاکیزگی گاز و ایمنی محصول.

※ امن برای استفاده: دستگاه مجهز به سیستم حفاظت خودکار چندگانه است، زمانی که استفاده از ولتاژ محیط، فشار و یا جریان و هر گونه ناهنجاری های دیگر به طور خودکار بسته به حفاظت از تجهیزات و ایمنی شخصی بسته است.

※ آسان به کار: قدرت آماده است برای استفاده، طراحی اتوماتیک، کار بدون وظیفه ویژه؛ فشار هوا را می توان مطابق با الزامات استفاده، بدون تعمیر و نگهداری پیچیده، فقط تخلیه منظم.

※ مد، عملی: BEST DENT هوا کمپرسور طراحی شیک، عملکرد و عملی، با توجه به مشخصات عمر کار 20،000 ساعت و یا بیشتر؛ طراحی مهندسین صنعت برای برجسته سازی طبیعی است.


مشخصات:

مدل: BD-201

ولتاژ: 110V ~ 240V، 50Hz / 60Hz

قدرت: 1 HP

جریان هوا: 150L / min

سر و صدا: 52 دسی بل (A) / 40 "

مخزن: 40L (رنگ اختیاری است)

فشار: 8 بار

NW: 27 کیلوگرم

GW: 29 کیلوگرم

ابعاد: 40CMx40CMx67CM


تجزیه و تحلیل کمپرسور هوا

تجزیه و تحلیل شکست نشت نفت در عملیات روزانه کمپرسور هوا خاموش روغن بدون روغن، نشت هوا کمپرسور هوا خاموش، اغلب رخ می دهد، ظهور نشت نفت است.


علل شکست نشت روغن کمپرسور روغن بدون روغن:

1. مهر و موم روغن یا نقص عایق بندی نشت.

2. شفت سست منجر به نشت مهر و موم مهر و موم شده است.

3. سطح مخلوط نشت، در اتصال لوله بازگشتی شل.

4. نصب کمربند به علت پوشیدن اصلی اصلی است.

5. نقص های ریخته گری یا ماشینکاری همچنین می تواند باعث نشت روغن کمپرسور هوا خاموش شود.


بررسی خطای نشت نفت کمپرسور روغن بدون روغن و عیب یابی:

روغن کمپرسور روغن نشت نفت، توجه به مشاهده قطعات مهر و موم روغن، بررسی کنید که آیا وجود دارد مهر و موم روغن، ترک خوردگی لب و یا flanging. یکی از شرایط فوق باید جایگزین شود مهر و موم روغن و اسپیندل را با خراش و نقص، خراش و نقص باید جایگزین شود. روغن بازگشتی صاف است، بازگشت ضعیف به فشار میل لنگ باعث ایجاد نشت نفت و یا افتادن می شود، شما باید اطمینان حاصل کنید که حداقل قطر لوله بازگشتی، و نه تحریف، خم شدن، صاف کردن به روغن. مهر و موم روغن، با اندازه جعبه، استانداردهای جایگزین را برآورده نمی کند.


Hot Tags: یک تا دو کمپرسور هوا دندان، چین، تولید کنندگان، کارخانه، در انبار
پرس و جو