کمپرسور هوا دندان یک به چهار

کمپرسور هوا دندان یک به چهار
O شمال شرقی به چهار کمپرسور هوا دندانپزشکی مشخصات: مدل: BD-202 ولتاژ: 110V ~ 240V, 50Hz / 60Hz برق: جریان هوا 2 HP: 300 لیتر در دقیقه سر و صدا: 54 دسی بل (A) / 40" مخزن: 60 لیتر (رنگ اختیاری است) فشار: 8 نوار N.W: 57 کیلوگرم G.W.: 69 کیلوگرم ابعاد: 73 * 42 * 72 سانتی متر کمپرسور هوا بیشتر است و بیشتر به طور گسترده ای مورد استفاده در...
جزئیات محصول

Oشمال شرقی به چهار دندان هوای کمپرسور


مشخصات:

مدل:BD-202

ولتاژ: 110V ~ 240V, 50Hz / 60Hz

قدرت: 2 اسب بخار

جریان هوا: 300 لیتر در دقیقه

سر و صدا: 54 دسی بل (A) / 40"

مخزن: 60 لیتر (رنگ اختیاری است)

فشار: 8 بار

N.W: 57 کیلوگرم

G.W.: 69 کیلوگرم

ابعاد: 73 * 42 * 72 سانتی متر


کمپرسور هوا بیشتر و بیشتر به طور گسترده ای در زمینه های پزشکی استفاده می شود. به عنوان تجهیزات منبع هوایی ضروری برای واحدهای درمان جامع دهان و دندان، کشورهای خارجی به طور کامل نصب و راه اندازی کمپرسورهای روغن به منابع نفت رایگان، بدون بو، بهداشتی، تمیز و خشک گاز سبز اتخاذ کرده اند. توسعه چین دندان نیز منجر به یکی دیگر از توسعه کمپرسور.


آن گزارش شده است که در درمان دندان درمان نور، یون های شیشه ای، ظروف و گاز منبع (کمپرسور هوا) بالاتر مورد نیاز دیگر، اگر هوای فشرده حاوی مولکول های روغن نور پخت و ترکیب استحکام خواهد شد ضعیف، و در نهایت بر روی کیفیت اثر درمان در شیشه ای و دیگر درمان در درمان دندان رخ خواهد داد. دندان های چینی در این روند، به دلیل نیاز به زمان طولانی مستمر کمپرسور گاز، روغن کمپرسور در این زمان به دلیل محدودیت فنی، نفت گاز خروجی آنها می تواند نه همچنان به عرضه گاز (گرم شدن دستگاه، آن خواهد شد به طور خودکار پایین و پس از یک دوره طولانی از خنک کننده، به راه اندازی مجدد خاموش); و عاری از روغن کمپرسور قادر به حفظ ساعت های طولانی بدون خرابی Produced هوای فشرده بدون هر گونه نفت به درمان را برآورده است.


Hot Tags: یک به چهار دندان هوای کمپرسور، چین، تولید کنندگان کارخانه در انبار
پرس و جو